آیا اسکرین شات سند محسوب می‌شود؟

» آیا اسکرین شات سند محسوب می‌شود؟

آیا اسکرین شات سند محسوب می‌شود؟


اگر فردی اقدام به انتشار تصاویر شخصی توسط اسکرین شات کند مطابق با قانون مجرم است.


تهدید به انجام عملی که ممکن است موجب ضرر آبرویی یا شرافتی یا افشای اسرار خانوادگی شود، خواه تهدیدکننده به این واسطه، تقاضای مال به قصد اخاذی کرده و یا نکرده باشد، جرم مستقلی است که بر اساس ماده ٦٦٩ قانون‌مجازات‌اسلامی تا هفتاد وچهار ضربه‌ شلاق و یا تا دو سال حبس برای آن در نظرگرفته‌ شده‌ است.


مطابق با این قانون هنگامی که شخصی شما را به افشای اطلاعات خصوصی شامل عکس‌ها، متن چت‌ها، صدای ضبط‌شده، فیلم تهدید کند جرم انجام داده است حتی اگر این فرد هیچوقت هم این عمل را انجام ندهد بازهم مرتکب جرم شده است و شما میتوانید از او شکایت کنید.




آخرین مطالب این وبلاگ



Buy website Traffic
Buy Website Traffic Cheap
ساخت وبلاگ حرفه ایساخت وبلاگ حرفه ای رایگان
Buy Real Traffic



  ساخت وبلاگ