توصیه های مهم به خانم ها در مواجهه با انواع سرقت

» توصیه های مهم به خانم ها در مواجهه با انواع سرقت

توصیه های مهم به خانم ها در مواجهه با انواع سرقت


1-اگر سارقین به طور مستقیم به شما حمله کردند از قویترین قسمت بدنتان که آرنجتان است استفاده کنید.در صورتیکه به اندازه کافی به شخصی نزدیک هستید که بتوانید از آرنجتان استفاده نمایید،این کار را انجام دهید.


2- اگر دزدی از شما کیف پولتان را خواست، آن را به او تحویل ندهید و فورا کیف را به سمتی دور پرتاب کنید، مثلا در حیاط منزل مجاور.ممکن است این شانس وجود داشته باشد که دزد به کیف شما بیش از خود شما علاقه نشان دهد و به سمت کیف برود در این لحظه شما فرار کنید.


3- بسیاری از خانم ها معمولا عادت دارند بعد از خرید یا کار هنگامی که وارد اتومبیل خود می شوند، در آن بنشینند و کارهای دیگر انجام دهند؛ امکان دارد کسی شما را زیر نظر داشته باشد و در یک فرصت مناسب از در سمت پیاده رو وارد اتومبیل شده، اسلحه یا چاقویی را به طرف شما بگیرد و به شما بگوید که به کجا بروید و اتفاق ناگوار بعدی به وقوع بپیوندد.بنابراین به محض اینکه وارد ماشین خود شدید، درها را قفل کرده و سریع حرکت کنید.


4- اگر شما را داخل صندوق ماشین انداخته اند چراغ های عقب را در آورید و دستتان را از سوراخ بیرون برده، دیوانه وار آن را تکان دهید راننده شما را نمی بیند، اما سایرین می بینند.این کار جان بسیاری از افراد را نجات داده است.


5- اگر سوار خودرو شدید، و متوجه حضور شخص دیگری در خودرو شدید که اسلحه ای به طرف شما گرفته متوقف نشوید و به جای ترمز کردن،پای خود را روی پدال روی گاز فشار دهید و به مانعی بکوبانید ، کمربند ایمنی و یا کیسه هوا جان شما را نجات خواهد داد.و به محض برخورد ماشین با مانع، فرار کنید... فرار کردن بهتر از این است که جسد شما را در جایی پیدا کنند!


نکات مهم هنگام سوار شدن به ماشین در یک پارکینگ سرپوشیده و مسقف:

هنگام سوار شدن به خودرو حواس خود را جمع کنید. اطراف خود، درون ماشین و صندلی عقب را نگاه کنید.زمین سمت پیاده رو را نگاه کنید، اگر ماشین شما در کنار یک ون بزرگ پارک است از در سمت پیاده رو سوار اتومبیل شوید. بیشتر تبهکاران قربانیان خود را در حالی که می خواهند سوار ماشین شوند به داخل ون میکشند.هرگز کودکان را در ماشین تنها نگذارید!حتی برای لحظات کوتاه و حتی اگر فکر می‌کنید کودک شما چندان کوچک نیست.


6- آسانسور همیشه بهتر از پله است.راه پله ها مکان هایی ترسناک برای تنها بودن هستند و بخصوص در شب مکان های خوبی برای انجام جنایت و زورگیری می باشند.


7- اگر شخصی با اسلحه به شما حمله کرد و شما از او فاصله بیش از سه متر دارید یقینا بهتر است که بدوید. در حالت مهاجم فقط می تواند بدون دقت به شما شلیک کند،در حالیکه شما یک هدف متحرک هستید،احتمال اینکه تیر به شما بخورد 4 درصد است ترجیحا به صورت زیگ زاگ بدوید.به احتمال زیاد محلی از بدن که مورد اصابت گلوله قرار میگیرد،یکی از اعضای حیاتی بدن شما نخواهد بود.


8- در مواقعی که در خانه تنها هستید اگر صدای چکه آب از شیرهای بیرون خانه و یا هر صدای غیر عادی و متناوب دیگری در نیمه شب شنیدید.هرگز از منزل خارج نشوید و با تماس،از همسایه های خود کمک بگیرید.


مطمئنا رعایت کردن نکات ایمنی و صحیح می‌تواند مانع وقوع بسیاری از جرایم باشد.توصیه های گفته شده در این پست بارها برای دیگران اتفاق افتاده،پس هوشیار باشید.


نویسنده:ادمین وبلاگآخرین مطالب این وبلاگساخت وبلاگ حرفه ایساخت وبلاگ حرفه ای رایگان
Buy Website Traffic Cheap
Buy website Traffic
Buy Real Traffic  ساخت وبلاگ