مراقب کلاهبرداری با رمز پویا باشید

» مراقب کلاهبرداری با رمز پویا باشید

مراقب کلاهبرداری با رمز پویا باشید


با افزایش جرایم سایبری و سرقت های مختلف از حساب های بانکی که توسط هکرها و سارقان اینترنتی انجام میشد ، رمزهای ثابت توسط بانک ها به رمز یکبار مصرف پویا تبدیل شد تا شاید از بوجود آمدن این سرقت ها جلوگیری شود.


با این کار خیال بسیاری از مردم بابت فیشینگ و جرایم بانکی تا حدودی راحت شد اما کلاهبرداران بیکار ننشتستند و با ترفندها و حیله های مختلف بازهم با رمز یک بار مصرف پویا حساب های مردم را خالی کردند.این امر نشان دهنده این است که رمزهای پویا چندان هم امن نیستند ، البته اگر هوشیار باشیم طعمه کلاهبرداران نخواهیم شد .


اما چطور؟!....

وقتی قرار است در درگاه اینترنتی رمز یک بار مصرف خورد را وارد کنید حدودا دو دقیقه به شما زمان داده می شود تا رمز مورد نظر را وارد کنید اگر درگاه اینترنتی جعلی باشد و شما تمام مشخصات کارت بانکی خود را وارد کنید و رمز پویا را هم وارد کنید سارقان تا تمام شدن آن دو دقیقه فرصت را غنیمت شمرده و با بدست آوردن رمز دوم بلافاصله حساب شما را خالی می کنند.


 و اما توصیه مهم:

برای جلوگیری از این اقدام سارقان سایبری بهتر اسن رمز دوم خود را در 20 یا 30 ثانیه قبل از تمام شدن آن دو دقیقه وارد کنید تا سارقان فرصتی برای هک حساب شما پیدا نکنند.


با هوشیاری و دقت دست سارقان را از حساب های بانکی خود کوتاه کنیم.


نویسنده: ادمین وبلاگآخرین مطالب این وبلاگBuy Real Traffic
Buy website Traffic
Buy Website Traffic Cheap
ساخت وبلاگ حرفه ایساخت وبلاگ حرفه ای رایگان  ساخت وبلاگ